Утринска Гимнастика: Најпознатите филмски автомобили од изминатите 50 години – CARclub.mk | #1 за Автомобилите full screen background image
Search

Утринска Гимнастика: Најпознатите филмски автомобили од изминатите 50 години

Еве интересен начин да го започнете денот  – погледнете ја оваа кратка анимација која ги истакнува најпознатите филмски автомобили од изминатите 50 години!

Илустрациите се дело на Scott Parker, а видеото ќе ве натера да посакате повторно да гледате некои од филмовите!Алфа и Омега на CARclub. Играчките остануваат, само стануваат поскапи.