Првиот Golf GTI од седмата генерација пристигна во Македонија! – CARclub.mk | #1 за Автомобилите full screen background image
Search

Првиот Golf GTI од седмата генерација пристигна во Македонија!

Првиот примерок на Volkswagen Golf GTI од седмата генерација пристигна кај нас, а ние ја имавме можноста да го ѕирнеме одблиску!

Повеќе информации за новиот Golf GTI можете да дознаете тука, а ние нема да зборуваме многу – погледнете ги фотографиите и уживајте!

Фотографија: Дејан МаликовскиАлфа и Омега на CARclub. Играчките остануваат, само стануваат поскапи.