CARclub на Wörthersee – Трета тура фотографии! – CARclub.mk | #1 за Автомобилите full screen background image
Search

CARclub на Wörthersee – Трета тура фотографии!

Wörthersee собирот е пред својот крај, но ние имаме уште многу материјали да ви покажеме – еве ја третата тура фотографии од овогодинешниот собир!

Обожувателите на автомобилите на Volkswagen гордо ги прикажуваат своите креации, а ние успеавме да ги уловиме најдобрите примероци. Без непотребно да оддолжуваме – уживајте!

Фотографија: Дејан Маликовски

Поддржано од:Алфа и Омега на CARclub. Играчките остануваат, само стануваат поскапи.