CARclub на Wörthersee – втор дел! – CARclub.mk | #1 за Автомобилите full screen background image
Search

CARclub на Wörthersee – втор дел!

Забавата продолжува на езерото Wörther во Австрија – а ние ви презентираме втор дел слики од тукашната атмосфера!

Покрај одличните концепти и нови модели кои ги претставуваат брендовите од Volkswagen концернот, тука има навистина многу тјунирани и дотерувани возила. Сопствениците на овие возила гордо ги покажуваат своите креации и со задоволство позираат за нашиот фото-апарат!

Фотографија: Дејан Маликовски

Поддржано од:Алфа и Омега на CARclub. Играчките остануваат, само стануваат поскапи.