Галерија на денот: BMW Серија 6 Gran Coupe во Бурлеска стил – CARclub.mk | #1 за Автомобилите full screen background image
Search

Галерија на денот: BMW Серија 6 Gran Coupe во Бурлеска стил

BMW претстави извонредна фотосесија која ќе ја изложи на саемот за Париска фотографија во студиото на Paramount Pictures во Лос Анџелес.

Фотографиите направени со ретро ефекти презентираат два женски модели кои изведуваат сензуални бурлеска пози покрај модерниот дизајн на Серија 6 Gran Coupe. Тие се направени пред две години во Холивудско студио и приватен филмски сет надвор од Лос Анџелес. Сликите, кои ќе бидат прикажани на саемот за прв пат, ќе бидат презентирани на настан кој им оддава почит на нивните корени.Отсекогаш Филип се интересирал за дизајнот и перформансите на автомобилите, а во срце му лежат легендарните спортски модели со забавен карактер кои можат да ги совладаат свиоците со огромна брзина.