morgan – CARclub.mk | #1 за Автомобилите full screen background image
Search

ТАГ: ,

Pininfarina го дизајнираше ексклузивниот Morgan Midsummer

За изработката на каросеријата на Midsummer се потребни 250 работни часови а производството е...