full screen background image
Search

ГЛЕДАТЕ: Видео

Ноќно Кино: Ken Block’s GYMKHANA TEN

Супер-талентираниот Ken Block напаѓа неколку различни градови и локации во неколку различни...

Audi RS5 Sportback: И Дедо Мраз заслужува подарок, зарем не?

Дедо Мраз вредно работи, па и тој заслужува подарок, нели? А зошто тој подарок да не е во форма...

Утринска Гимнастика: Robert Downey Jr и новиот Audi e-tron GT

Приказната на Robert Downey Jr и Audi започнува уште со првиот Iron Man – таму Тони Старк вози Audi R8....

ВИДЕО: Еве зошто не се доволни само две зимски гуми!

Од многумина сме слушнале – имам само две зимски гуми, доста се. Но не се – и еве едно...

Утринска Гимнастика: Porsche Panamera Turbo S E-Hybrid против 911 Turbo S

Од една страна имаме голем мега-седан во форма на Panamera Turbo S E-Hybrid со 680 коњски сили, од другата...

ВЕЧЕРНО КИНО: Трејлер за третата сезона на The Grand Tour

Џереми Кларксон, Ричард Хамонд и Џејмс Меј се враќаат на 18-ти Јануари – а во меѓувреме, еве...

Audi го најавува e-tron GT – електричниот спортски автомобил пристигнува во Лос Анџелес

Германскиот производител за само неколку дена ќе го открие e-tron GT – нов електричен...

Вечерно Кино: Дали погон на сите четири тркала е замена за зимски пневматици?

Како и секоја година, така и оваа се развива дискусијата – дали ми се потребни зимските...

Утринска Гимнастика: Lamborghini Huracan Performante постави време од 7:07.99 на Nurburgring

Со овој подвиг, Lamborghini Huracan Performante повторно потврди дека е сериозна алатка – особено во...

Утринска Гимнастика: Honda Civic Type R против… Land Rover Defender?

Во ред, во ред… Сепак се работи за Land Rover Works Defender V8 со 400 коњски сили, но што мислите, кој ќе...

Вечерно Кино: Миење на автомобил со вода под притисок од 3000 бари!

Ако некогаш сте се запрашале што би се случило доколку автомобилот се мие со многу посилен...

Утринска Гимнастика: Honda Civic Type R, Renault Megane RS и Hyundai i30 N на тробој!

Кој е кралот на долгите правци во сегментот на спортските компакти? Одговорот на ова прашање...

Утринска Гимнастика: Марк Хигинс и Subaru го поминаа Трансфагарашан за 41 минута!

Рели возачот Марк Хигинс повторно постави молскавично брзо време на предизвикувачка...

Утринска Гимнастика: Како Volvo ги „развива“ своите ескаватори

Шведскиот бренд повторно објави интересно рекламно видео, но наместо за моделите на...