Вечерно Кино: Прв трејлер за филмот Gran Turismo! – CARclub.mk | #1 за Автомобилите full screen background image
Search

Вечерно Кино: Прв трејлер за филмот Gran Turismo!

Фановите на возачките симулатори добро ја познаваат играта Gran Turismo која едноставно доминира на Playstation конзолите повеќе од 25 години – и конечно ќе добие своја филмска адаптација!

Филмот Gran Turismo е всушност базиран на вистинската приказна за Jann Mardenborough – кој од многу, многу, навистина многу добар возач на симулаторот Gran Turismo на крајот се вклучува во Gran Turismo академијата и станува вистински тркач. Навистина, нема потреба да откриваме повеќе – погледнете го трејлерот!Алфа и Омега на CARclub. Играчките остануваат, само стануваат поскапи.