full screen background image
Search

ГЛЕДАТЕ: Концепти

ПРЕМИЕРА: Audi официјално го претстави Q4 e-tron Concept – Серискиот автомобил пристигнува следната година

Новиот електричен SUV на Audi ќе...

Со Tonale концептот, Alfa Romeo го најавува својот нов компактен SUV

Tonale – исто како и Stelvio – го добива...

ПРЕМИЕРА: Електричниот Škoda Vision iV претставен во Женева!

Vision iV е визијата на Škoda за...

ПРЕМИЕРА: El-Born е првиот целосно-електричен автомобил на SEAT

SEAT во Женева ќе го претстави el-Born...

ПРЕМИЕРА: Minimo електричниот концепт на SEAT е визија која ќе стане реалност во 2021!

SEAT го искористи Mobile World Congress во...

Изненадување: Cupra го претстави Formentor концептот!

Cupra брендот на SEAT тукушто го...

KIA во Женева ќе го претстави новиот XCeed, како и концепт за електричен автомобил

KIA се подготвува за сериозен...

Citroen ја претставува иднината на мобилноста со Ami One концептот

Концептот кој Citroen го подготви...

Citroën подготвува нов „Урбан Концепт“ за Женева

Францускиот бренд на...

Audi во Женева ќе го претстави Q4 E-Tron концептот

Електрификацијата зема сè...

Skoda со новиот Vision iV ќе ја претстави својата визија за електрично кросовер-купе

Чешкиот бренд се...

Volkswagen во Женева ќе покаже концепт за електрично Баги!

Volkswagen сака да покаже дека покрај...

Ugur Sahin Design подготвија спектакуларна каросерија за Alfa Romeo 4C

Малиот спортски автомобил...

Škoda ги објави првите фотографии од ентериерот на Scala

Амбициите на Škoda за новиот...