full screen background image
Search

ГЛЕДАТЕ: Концепти

Citroen ја претставува иднината на мобилноста со Ami One концептот

Концептот кој Citroen го подготви...

Citroën подготвува нов „Урбан Концепт“ за Женева

Францускиот бренд на...

Audi во Женева ќе го претстави Q4 E-Tron концептот

Електрификацијата зема сè...

Skoda со новиот Vision iV ќе ја претстави својата визија за електрично кросовер-купе

Чешкиот бренд се...

Volkswagen во Женева ќе покаже концепт за електрично Баги!

Volkswagen сака да покаже дека покрај...

Ugur Sahin Design подготвија спектакуларна каросерија за Alfa Romeo 4C

Малиот спортски автомобил...

Škoda ги објави првите фотографии од ентериерот на Scala

Амбициите на Škoda за новиот...

Lamborghini Urus ST-X – Концепт за тркачки SUV за сите подлоги

Од медиа центарот на Lamborghini...

ВИЗИЈА: Mладиот дизајнер Mihael Merkler го замислува Yugo GT 5000

Младиот дизајнер Mihael Merkler на...

Skoda го потврди Kodiaq GT; ќе го продава само во Кина

Купе-SUV изведбата на големиот...

ПАРИЗ 2018: Што планира Renault со електричниот K-ZE?

Renault не разочарува на домашен...

ПАРИЗ 2018: Премиера – Škoda Vision RS е хибриден хот хеч со 245 коњски сили!

Со хибридниот Vision RS, Škoda не само...

Nissan го претстави Navara Dark Sky Concept во Хановер

Јапонскиот бренд...

Citroën C5 Aircross Plug-In Hybrid ќе биде централен во Париз

Плаг-ин хибридната верзија...