full screen background image
Search

ГЛЕДАТЕ: Концепти

Lamborghini Urus ST-X – Концепт за тркачки SUV за сите подлоги

Од медиа центарот на Lamborghini...

ВИЗИЈА: Mладиот дизајнер Mihael Merkler го замислува Yugo GT 5000

Младиот дизајнер Mihael Merkler на...

Skoda го потврди Kodiaq GT; ќе го продава само во Кина

Купе-SUV изведбата на големиот...

ПАРИЗ 2018: Што планира Renault со електричниот K-ZE?

Renault не разочарува на домашен...

ПАРИЗ 2018: Премиера – Škoda Vision RS е хибриден хот хеч со 245 коњски сили!

Со хибридниот Vision RS, Škoda не само...

Nissan го претстави Navara Dark Sky Concept во Хановер

Јапонскиот бренд...

Citroën C5 Aircross Plug-In Hybrid ќе биде централен во Париз

Плаг-ин хибридната верзија...

Најава за иднината: Peugeot го претстави исклучителниот E-Legend концепт!

Францускиот производител...

Peugeot подготвува изненадување за саемот во Париз

Францускиот бренд најави...

BMW со iNext официјално ја најавува својата електрична иднина

Автономниот електричен...

Што најавува Škoda со Vision RS концептот?

Чешкиот производител...

Lada го претстави 4×4 Vision концептот, дали конечно најавува нова Niva?

Концептот кој доаѓа од Lada го...

Премиера: Renault го претстави новиот концепт за кросовер-купе со името Arkana

Концептот е во суштина...

Mercedes-Benz го претстави спектакуларниот EQ Silver Arrow концепт!

Со спектакуларниот EQ Silver Arrow,...