full screen background image
Search

ГЛЕДАТЕ: Концепти

Mercedes-Maybach ги објави првите фотографии од Ultimate Luxury Concept

На само неколку дена пред...

Lexus ги објави првите детали и фотографии од новиот ES

Lexus ги објави првите...

Практикантите во Skoda подготвуваат Karoq Cabriolet!

Како и секоја година, така и...

Дали вака ќе изгледаат следните Ford Focus ST и Focus RS?

Според креативната визија...

Премиера: Audi e-Tron Vision Gran Turismo – Од виртуелниот, во вистинскиот свет!

Уникатниот тркачки...

КОНЦЕПТ: Volkswagen Atlas Cross Sport ги опипува водите за „народен“ купе-SUV.

Големиот SUV со име Atlas се продава...

Женева 2018: Со I.D. Vizzion, Volkswagen го најавува новиот знаменосец кој ќе пристигне во 2022

Концептот кој Volkswagen го...

Женева 2018: Hyundai го претстави спектакуларниот Le Fil Rouge концепт

Со новиот Le Fil Rouge концепт кој го...

Женева 2018: BMW го вади луксузот од комфор-зоната со Concept M8 Gran Coupe

Со Concept M8 Gran Coupe, баварцие не само што...

Женева 2018: Skoda Vision X – Најава за најмалиот SUV на чешкиот бренд

Концептот на Skoda не само што...

CUPRA дивизијата на SEAT претстави целосно-електричен тркачки e-Racer!

Концептот на Cupra дивизијата...

Volkswagen во Женева ќе најави нов електричен седан со I.D. Vizzion концептот!

Volkswagen го најавува четвртиот...

Skoda во Женева ќе најави нов урбан кросовер со Vision X

Покрај освежената Fabia, Skoda во...

Студијата Porsche 9e1 е визија за целосно електричен хиперавтомобил

Испириран од класичната...