Утринска Гимнастика: Што да очекуваме во втората сезона на The Grand Tour? – CARclub.mk | #1 за Автомобилите full screen background image
Search

Утринска Гимнастика: Што да очекуваме во втората сезона на The Grand Tour?

The Grand Tour – новата серија на Џереми Кларксон, Ричард Хамонд и Џејмс Меј започна минатата седмица – а со објавеното видео тие најавуваат што сè ќе можеме да видиме оваа сезона.


Од суперавтомобили до тенкови, од рели-возила до амфибиски автомобили – ќе видиме навистина многу! Уживајте!Алфа и Омега на CARclub. Играчките остануваат, само стануваат поскапи.