МЕГА-ГАЛЕРИЈА: Ексклузивни фотографии од Essen Motor Show! – CARclub.mk | #1 за Автомобилите full screen background image
Search

МЕГА-ГАЛЕРИЈА: Ексклузивни фотографии од Essen Motor Show!

Во моментов во Есен, Германија, се одржува едно од европските најголеми тјунинг шоуа – а ние ви пренесуваме ексклузивна мега-галерија од фотографии од некои од автомобилите кои се таму изложени!


На фотографиите ќе видите тјунирани примероци од Alfa Romeo, Audi, Seat, Honda, Lamborghini, Pagani, Fiat, BMW и многу, многу други брендови, но и интересни олдтајмери, концепти и разни спортски верзии на автомобилите.

Сипете си шолја кафе и уживајте во фотографиите кои ни ги обезбеди нашиот Кристијан Ивановски.Алфа и Омега на CARclub. Играчките остануваат, само стануваат поскапи.