Утринска Гимнастика: Felipe Massa зад воланот на Jaguar C-X75! – CARclub.mk | #1 за Автомобилите full screen background image
Search

Утринска Гимнастика: Felipe Massa зад воланот на Jaguar C-X75!

Прекрасниот Jaguar C-X75 има важна улога во новиот филм за James Bond, а утринава ќе можете да го видите Felipe Massa како го носи овој автомобил до неговите граници!

Акцијата се случува на тркачка патека во Mexico City, а Felipe навистина ужива во можностите на Jaguar C-X75 – и тој дури гордо кажува дека би бил одличен негативец во некој филм за James Bond!Алфа и Омега на CARclub. Играчките остануваат, само стануваат поскапи.