full screen background image
Search

МЕГА ГАЛЕРИЈА – Car Show Gevgelija 2014!

Погледнете како изгледаше одличното автомобилско шоу кое се одржа викендов во Гевгелија – ви пренесуваме мега-галерија со 80 фотографии директно од настанот!

Викендов (поточно, во неделата) се одржа одлично автомобилско шоу во Гевгелија кое го организираше еден од членовите на нашиот форум. Бидејќи и CARclub беше поканет да учествува, ние со задоволство го посетивме настанот и ви пренесуваме 80 фотографии од автомобилите кои таму беа изложени! Уживајте!

gegvelija-panorama1

Локацијата каде се одржуваше настанот овозможи навистина многу простор за сите посетители кои сакаа да ги покажат своите автомобили, но и оние кои едноставно сакаа да уживаат во изложените автомобили и убавото време. Им честитаме на организаторите за успешниот настан, им посакуваме уште повеќе успех следната година, уште поголема посетеност и им ветуваме дека и во иднина ќе го подржуваме ова шоу и се надеваме дека ќе прерасне во традиција!

gegvelija-panorama-carclub

Фотографија: Кристијан ИвановскиАлфа и Омега на CARclub. Играчките остануваат, само стануваат поскапи.