Утринска Гимнастика: HKS No Limits – Honda S2000 GT Supercharger – CARclub.mk | #1 за Автомобилите full screen background image
Search

Утринска Гимнастика: HKS No Limits – Honda S2000 GT Supercharger

Honda S2000 не се произведува веќе неколку години – но тоа не ги спречува светските тјунери да работат на овој легендарен автомобил. Погледнете како изгледа Honda S2000 со 400 коњски сили!

GT Supercharger пакетот на HKS може да се вгради во неколку различни автомобили, меѓу кои се и Honda CR-Z и Toyota GT 86 / Subaru BRZ. Сепак, инженерите на HKS се одлучиле промоцијата да ја направат токму со Honda S2000. Уживајте!Алфа и Омега на CARclub. Играчките остануваат, само стануваат поскапи.