Утринска Гимнастика: Liberty Walk Lamborghini – CARclub.mk | #1 за Автомобилите full screen background image
Search

Утринска Гимнастика: Liberty Walk Lamborghini

Јапонските тјунери се познати по нивните монструозни, но сепак локални автомобили. Што се случува кога ќе им падне Lamborghini во раце?

Liberty Walk се едни од најпознатите тјунери на Италијански возила во Јапонија. Нивните креации се секогаш со вкус и стил. Погледнете го видеото, и слушнете што Kato-san има да каже!Алфа и Омега на CARclub. Играчките остануваат, само стануваат поскапи.