vauxhall – CARclub.mk | #1 за Автомобилите full screen background image
Search

ТАГ: , ,

Гладни сте? Тука е Vauxhall Taxi Kebabi да ви помогне!

Британската верзија на Opel – таму позната како Vauxhall – ќе понуди специјално комбе...

Vauxhall VXR8 GTS со 6.2-литарски V8 и 576 коњски сили!

Британскиот огранок на Opel, односно General Motors го најави новиот VXR8 GTS кој според понудените...