Тестови – Страница 3 – CARclub.mk | #1 за Автомобилите full screen background image
Search

ГЛЕДАТЕ: Тестови

ВОЗЕВМЕ: Меѓу првите во светот сме зад управувачот на новиот Peugeot 408!

Кога го претстави новиот 408, Peugeot кажа дека лансира нов вид на автомобил, автомобил кој е...

ТЕСТ: Peugeot 308 1.6 Plug-In Hybrid 180 е-ЕАТ8 Active Pack – Економичен електрифициран адреналин!

Тврдиме дека новиот плаг-ин хибриден Peugeot 308 нуди идеална комбинација од моќ, брзина и...

ТЕСТ: Citroën C5 Aircross 1.5 BlueHDI 130 EAT8 SHINE – Бескомпромисно Citroën!

Citroen неодамна го освежи C5 Aircross, па ја искористивме можноста да седнеме зад управувачот на...

ТЕСТ: Škoda Karoq 2.0 TDI 150 Sportline – Практичен спортски SUV кој цели високо над својата класа.

Чешкиот бренд наметна високи очекувања со својата RS гама на модели. Но што ако не избереме...

ТЕСТ: Toyota RAV4 2.5 Hybrid Adventure AWD – Подготвен за секакви авантури!

Со неодамнешното освежување на RAV4, Toyota воведе и нова изведба која ја нарече Adventure. Поминавме...

ТЕСТ: Range Rover Evoque SE D165 AWD A9 MHEV – Полесен, помоќен, подинамичен, порафиниран, подобар!

Со најновата моделска година, Land Rover воведе нови мотори кај своите модели – меѓу кои и Range Rover...

ТЕСТ: MG EHS Plug-in Hybrid Luxury – Нов играч на пазарот!

Препознатливиот британски бренд се реинкарнира под ново водство, со нови технологии и нов...

ТЕСТ: Citroën C5 X Hybrid 225 S&S ë-EAT8 SHINE – Самоуверено поинаков!

Веќе неколку години, Citroën во својата гама немаше вистински знаменосец. Сега, со новиот C5 X,...

Porsche Driving Experience 2022 – Конвој од 6000 коњски сили низ Македонија!

Porsche Driving Experience повторно во Македонија, повторно со најновите модели на Porsche – од...

ТЕСТ: Alfa Romeo Tonale 1.5 MHEV 130 FWD Edizione Speciale – Нова ера за Alfa Romeo!

Новиот Tonale е неколку различни Први Нешта во историјата на Alfa Romeo – првиот компактен SUV, но и...

ТЕСТ: Opel Astra 1.5D 130 AT8 Ultimate – Убедлив стремеж кон врвот на сегментот

Astra е исклучително важен модел за Opel – долгата историја и верните купувачи наметнуваат дека...

ВОЗЕВМЕ: Зад управувачот на новата Astra Sports Tourer во Rüsselsheim, домот на Opel.

На покана на Opel и Еуроимпекс го посетивме домот на германскиот бренд и седнавме зад...

ТЕСТ: Toyota Aygo X 1.0 72 CVT Envy – Градски мал џин!

Најновата генерација на градскиот автомобил на Toyota од една страна ја следи формулата за мал...

ТЕСТ: Citroën C3 1.2 Puretech 82 Feel Pack – Дискретно освежување за францускиот бестселер

Малиот C3 е особено важен модел за Citroën – и тоа на сите пазари на кои се продава. Не само што е...