full screen background image
Search

ГЛЕДАТЕ: Тестови

Среќен 70-ти Роденден Porsche: CARclub.mk на роденденската прослава на Porsche во Полска!

Родендени се важна работа –...

CARclub.mk & IT.mk: Поминавме малку време со Tesla Model X!

Со оглед на популарност (но и...

ТЕСТ: Citroën C4 Cactus 1.2 PureTech 110 FEEL – Комфорот е навистина кул!

Наместо да го следи трендот...

ТЕСТ: BMW X2 xDrive 20d M-Sport – Урбан X!

Дали новиот BMW X2 совршено ги...

ТЕСТ: Audi A5 Sportback 2.0 TDI 190 S-Tronic Sport – Зошто седан, кога може Sportback?

Со желба и самите да се...

ТЕСТ: Volvo XC60 D4 Inscription – Внимание, часот започна

Минатата, прва генерација...

ТЕСТ: Mazda 6 Sport Combi 2.2 Skyactiv-D Ultimate – За оние кои вистински ја ценат практичноста!

Караваните остануваат...

ТЕСТ: Jaguar F-Pace 25d Prestige – Најпопуларната комбинација на атлетскиот британски SUV

F-Pace е вистински хит за Jaguar –...

ВОЗЕВМЕ: По стапките на Наполеон во новиот Ford Mustang!

Некој кажал – ние машките...

ТЕСТ: Volkswagen Golf 1.0 TSI 110 Trendline – И бензинците можат да бидат исклучително економични!

Со неодамнешното...

ТЕСТ: Jaguar E-Pace S D150 AWD Auto – Jaguar храбро влегува во бејби-SUV сегментот

Со очигледниот раст на...

ВОЗЕВМЕ: Дрифт-обука на снег со BMW M4!

Прочитајте за нашата...

ТЕСТ: Toyota Corolla 1.4 D-4D Luna – Непоколебана од времето

Ја искористивме можноста...

ТЕСТ: Range Rover Sport 3.0 HSE TDV6 – Британска теренска аристократија!

Ако барате голем, луксузен и...