ВИДЕО: Деталите на BMW Серија 2 Gran Coupe M235i M Performance Parts – CARclub.mk | #1 за Автомобилите full screen background image
Search

ВИДЕО: Деталите на BMW Серија 2 Gran Coupe M235i M Performance Parts

Неодамна во Лисабон ја возевме новата Серија 2 Gran Coupe на BMW – а притоа имавме можност одблиску да погледнеме примерок со M Performance додатоци.

Веќе ја објавивме нашата репортажа од возењето на BMW Серија 2 Gran Coupe, а сега одблиску ќе погледнеме нешто уште поинтересно. На видеото ќе видите неколку детали од BMW Серија 2 Gran Coupe M235i со M Performance Parts додатоци. Уживајте!Алфа и Омега на CARclub. Играчките остануваат, само стануваат поскапи.