Вечерно Кино: Need For Speed на вистински улици! – CARclub.mk | #1 за Автомобилите full screen background image
Search

Вечерно Кино: Need For Speed на вистински улици!

Како би изгледал супер-популарниот серијал Need For Speed ако го видиме на вистинските улици? Еве, вака!

Како би изгледало ако на улиците видиме како се тркаат BMW M3 GT3, Mitsubishi Lancer Evolution VIII, Toyota Supra, Ford Mustang GT, Porsche Cayman, Mazda RX-8 и Volkswagen Golf GTI? Па… Вака некако! Дури и музиката е погодена. :DАлфа и Омега на CARclub. Играчките остануваат, само стануваат поскапи.