Утринска Гимнастика: BMW M2 CS е подготвен да „гори“ пневматици! – CARclub.mk | #1 за Автомобилите full screen background image
Search

Утринска Гимнастика: BMW M2 CS е подготвен да „гори“ пневматици!

Ајде да го започнеме денот со првото официјално видео за новиот BMW M2 CS!

Како што веќе пишувавме, новиот BMW M2 CS добива 3-литарски твин-турбо бензинец кој испорачува монументални 450 коњски сили и 550 Nm вртежен момент. А како сето тоа изгледа во движење? Погледнете!Алфа и Омега на CARclub. Играчките остануваат, само стануваат поскапи.