Зимска понуда од Toyo Tires со можност за плаќање на рати – CARclub.mk | #1 за Автомобилите full screen background image
Search

Зимска понуда од Toyo Tires со можност за плаќање на рати

Еуроимпекс подготви специјална зимска понуда за пневматиците на Toyo Tires.

Посетете ги салоните на Еуроимпекс и дознајте за најновата зимска понуда на Јапонскиот бренд Toyo Tires – Сет од 4 зимски гуми со акциска цена и дополнителна можност за плаќање на рати.

Еуроимпекс на купувачите им нуди пневматици со висок квалитет, со ново соединение на нагазната површина кое нуди подолг век на траење, подобри перформанси на влажна површина и помала потрошувачка на гориво, како и заштеда на гумите. Toyo нуди од гуми за патнички возила, преку премиум и луксузни лимузини, комерцијални возила, спортски и SUV возила па сè до како и off road гуми за екстремни услови на теренот.

Од Еуроимпекс нагласуваат дека ги повикуваат на брза реакција, бидејќи количините се ограничени.

Toyo Tires пневматиците се достапни во двете импортерски локации на компанијата Еуроимпекс:

  • Локација 1: Бул Трета Македонска Бригада број 72, 1000 Скопје
  • Локација 2: Ул Скупи 3а, 1000 Скопје

Извор: PR ЕуроимпексАлфа и Омега на CARclub. Играчките остануваат, само стануваат поскапи.