Утринска Гимнастика: Како Volvo ги „развива“ своите ескаватори – CARclub.mk | #1 за Автомобилите full screen background image
Search

Утринска Гимнастика: Како Volvo ги „развива“ своите ескаватори

Шведскиот бренд повторно објави интересно рекламно видео, но наместо за моделите на камиони, овојпат за своите ескаватори.

Volvo е познат по објавувањето на комични и иновативни видеа за промовирање на своите производи, a таков е случајот и тука. По шпагата на Жан Клод Ван Дам на два камиони, сега Долф Лундгрен е главниот тренер кој им дава наредби на “работниците“ да прават физички вежби.

Погледнете го видеото и уживајте!Отсекогаш Филип се интересирал за дизајнот и перформансите на автомобилите, а во срце му лежат легендарните спортски модели со забавен карактер кои можат да ги совладаат свиоците со огромна брзина.