Вечерно Кино: Уништување возила во успорена снимка! – CARclub.mk | #1 за Автомобилите full screen background image
Search

Вечерно Кино: Уништување возила во успорена снимка!

Четири-тонска топка за рушење згради, против автомобили – во slow motion! Ајде да уживаме!


Видеото е дело на The Slow Mo Guys, а е со цел да се промовира новата сезона на The Grand Tour. Уживајте!Алфа и Омега на CARclub. Играчките остануваат, само стануваат поскапи.