Утринска Гимнастика: Новиот BMW i3S против.. Класичен Dodge Charger? – CARclub.mk | #1 за Автомобилите full screen background image
Search

Утринска Гимнастика: Новиот BMW i3S против.. Класичен Dodge Charger?

BMW прашува – дали тивкото е новото гласно?

Новиот BMW i3S забрзува до 60 километри на час за само 3.7 секунди – а за урбаните средини за каде баварскиот електричен автомобил е наменет, можеби оваа бројка е идеална!Алфа и Омега на CARclub. Играчките остануваат, само стануваат поскапи.