Протекоа првите официјални фотографии од новиот BMW X3! – CARclub.mk | #1 за Автомобилите full screen background image
Search

Протекоа првите официјални фотографии од новиот BMW X3!

BMW ја закажа премиерата на новата генерација на X3 за утре – но веќе се појавија првите фотографии од новиот германски SUV!


Сега за сега немаме никакви технички податоци за новиот BMW X3 – сè што имаме се неколку официјални фотографии и едно официјално видео. Сепак, тоа е повеќе од доволно за да дознаеме како точно ќе изгледа германскиот SUV, и да го видиме во движење.

Веќе утре ќе ги имаме сите детали – но сега ве оставаме со првото видео и неколку фотографии!Алфа и Омега на CARclub. Играчките остануваат, само стануваат поскапи.