Утринска Гимнастика: Кој рекол дека Германците немаат смисла за хумор? – CARclub.mk | #1 за Автомобилите full screen background image
Search

Утринска Гимнастика: Кој рекол дека Германците немаат смисла за хумор?

Со новата реклама за M-дивизијата, BMW покажува дека знаат одлично да се пошегуваат!


BMW M4, сонце, убави девојки.. Што може да го расипе ова?Алфа и Омега на CARclub. Играчките остануваат, само стануваат поскапи.