full screen background image
Search

Утринска Гимнастика: Новиот трејлер за Fate of the Furious!

Најновото, осмо продолжение на Fast & Furious сагата наскоро пристигнува во кината, а еве го најновиот трејлер за филмот кој вљубениците во автомобилите со нетрпение го очекуваат!

Веќе знаеме за „предавството“ на Доминик Торето и дека токму карактерот на Вин Дизел е негативец во новото продолжение – но што и зошто се случило ќе знаеме наскоро – во меѓувреме, трејлер!Алфа и Омега на CARclub. Играчките остануваат, само стануваат поскапи.