Вечерно Кино: Собир на јапонски возила во Хонг Конг – CARclub.mk | #1 за Автомобилите full screen background image
Search

Вечерно Кино: Собир на јапонски возила во Хонг Конг

Еве една несекојдневна можност – погледнете како изгледа еден собир на јапонски возила организиран од страна на InitialP од Хонг Конг!

Културата која постои околу јапонските возила привлекува интересни луѓе, со уште поинтересни возила и со екстремни модификации. Видеото е изработено од InitialP (а најверојатно и собирот), а настанот го носи името FRESH TOKYO. Погледнете како сето тоа изгледа!Алфа и Омега на CARclub. Играчките остануваат, само стануваат поскапи.