Утринска гимнастика: Новиот трејлер за Furious 7! – CARclub.mk | #1 за Автомобилите full screen background image
Search

Утринска гимнастика: Новиот трејлер за Furious 7!

Сите многу добро ги познаваме Fast & Furious филмовите – утрово ќе го започнеме со новиот, продолжен трејлер за седмото продолжение од серијалот!

Во овој трејлер дознаваме малку повеќе за негативецот во филмот – Ian Shaw – но ќе видите и многу акција, одлични автомобили и згодни девојки. Уживајте во утринското кафе!Алфа и Омега на CARclub. Играчките остануваат, само стануваат поскапи.