full screen background image
Search

Утринска Гимнастика: Motorhead Hillclimb во Јапонија!

Ако ова не е добар начин да се започне денот, не знаеме што е – погледнете како изгледа Hillclimb натпревар во Јапонија, каде учествуваат автомобили кои навистина можеме да ги наречеме монструми!

Навистина нема потреба многу да зборуваме – за рекордот се борат BMW Z4 GT4, Ford GT40, Nissan GTR и Subaru WRX STI Spec C. Пуштете погласно и уживајте!Алфа и Омега на CARclub. Играчките остануваат, само стануваат поскапи.