full screen background image
Search

Утринска Гимнастика: Infiniti Q50 Eau Rouge на Spa-Francorchamps!

Зад воланот на Infiniti Q50 Eau Rouge се наоѓаат Sebastian Vettel и неговите два предизвикувачи – погледнете како ќе ја совладаат легендарната тркачка патека!

Како што кажуваат луѓето од Infiniti – сè е околу времето. Првите неколку секунди се фасцинантни, но трката ќе ве држи на работ од столицата. Погледнете како Sebastian Vettel и неговите двајца предизвикувачи „го отвораат“ 560-коњскиот Q50 Eau Rouge прототипот, токму на Eau Rouge.Алфа и Омега на CARclub. Играчките остануваат, само стануваат поскапи.