Утринска Гимнастика: SIZE MATTERS 2 – Една поинаква Gymkhana! – CARclub.mk | #1 за Автомобилите full screen background image
Search

Утринска Гимнастика: SIZE MATTERS 2 – Една поинаква Gymkhana!

Сите сакаме возбудливи Gymkhana видеа, но ова што сега ќе го видите е навистина нешто ново – a зад воланот е шампионот од Pikes Peak, Mike Ryan!

Како што веќе можете да претпоставите, се работи за Gymkhana со тркачки камион, а зад воланот на монструмот е Mike Ryan, истиот човек кој го искачи овој камион на легендарниот Pikes Peak за 12 минути и 49 секунди. Камионот има 1950 коњски сили на располагање. Нема повеќе потреба да зборуваме – едноставно, ова морате да го видите!Алфа и Омега на CARclub. Играчките остануваат, само стануваат поскапи.