Утринска Гимнастика: Ford Mustang во новиот Need For Speed филм! – CARclub.mk | #1 за Автомобилите full screen background image
Search

Утринска Гимнастика: Ford Mustang во новиот Need For Speed филм!

Погледнете како и зошто токму Ford Mustang бил избран да биде автомобилот на главниот протагонист во новиот Need For Speed филм!

Во новиот Need For Speed филм се појавуваат вистински супер-автомобили – Koenigsegg Agera R, Bugatti Veyron SuperSport, McLaren P1 – но главната улога му припадна токму на Ford Mustang – иконата на американските автомобили. Погледнете каков е Mustang-от кој ја има главната улога!Алфа и Омега на CARclub. Играчките остануваат, само стануваат поскапи.