Утринска Гимнастика: BMW M235i е подготвен за предизвикот! – CARclub.mk | #1 за Автомобилите full screen background image
Search

Утринска Гимнастика: BMW M235i е подготвен за предизвикот!

M235i Racing е автомобил наменет за оние кои сакаат да пробаат вистински тркачки автомобил, на вистинска тркачка патека. Погледнете како изгледаат подготовките на новиот натпреварувач на BMW!

Навистина нема потреба од голем вовед – BMW, тркачки автомобил, тркачка патека. Доволно вовед – пуштете ги звучниците погласно и уживајте!Алфа и Омега на CARclub. Играчките остануваат, само стануваат поскапи.