Попладневно кино: Репликите на суперавтомобилите во Need For Speed филмот! – CARclub.mk | #1 за Автомобилите full screen background image
Search

Попладневно кино: Репликите на суперавтомобилите во Need For Speed филмот!

Погледнете зад сцената и видете како се прават автомобилите кои ќе ја имаат вистинската главна улога во очекуваниот филм!

Сите вљубеници во автомобилите со нетрпение го очекуваат Need For Speed филмот – и на сите ни се стегаа срцата кога видовме како се уништуваат овие навистина скапи автомобили во трејлерот. Но, сега можеме да спиеме мирно знаејќи дека ниту еден скапоцен автомобил не настрадал во снимањето на овој филм – како и глумците, така и автомобилите имаат свои каскадери – кои во овој случај се реплики од познатите светски суперавтомобили!Алфа и Омега на CARclub. Играчките остануваат, само стануваат поскапи.