Вечерно кино: Новиот трејлер за Need For Speed филмот! – CARclub.mk | #1 за Автомобилите full screen background image
Search

Вечерно кино: Новиот трејлер за Need For Speed филмот!

Обично не известуваме за вакви работи, но кога се работи за Need For Speed филмот – филм базиран врз најпопуларниот серијал на тркачки игри – тогаш ќе направиме исклучок!

Многу автомобили, многу експлозии, адреналин и забава – тоа ветува Need For Speed филмот кој треба да почне да се прикажува во кино салите во Март следната година. Ние нема многу да зборуваме – ќе ве оставиме да го погледнете трејлерот полн адреналин!Алфа и Омега на CARclub. Играчките остануваат, само стануваат поскапи.