Вечерно кино: Улиците звучат поинаку со Volkswagen e-up! – CARclub.mk | #1 за Автомобилите full screen background image
Search

Вечерно кино: Улиците звучат поинаку со Volkswagen e-up!

Volkswagen е-up е целосно електричен автомобил – погледнете како улиците можат навистина да звучат поинаку!

Кратка и креативна реклама за малиот и електричен e-up на Volkswagen. Погледнете што се добива кога ќе искомбинирате електрично возило, урбана средина, дополнителни звучници, микрофон и несекојдневен извор на звук со кој малиот електричен автомобил може да се гордее.Алфа и Омега на CARclub. Играчките остануваат, само стануваат поскапи.