Автомобилите на Paul Walker и Roger Rodas – CARclub.mk | #1 за Автомобилите full screen background image
Search

Автомобилите на Paul Walker и Roger Rodas

Ѕвездата на Fast & Furious филмовите и неговиот пријател кои неодамна трагично загинаа беа вистински вљубеници во автомобилите – погледнете ја нивната импресивна колекција!

Знаевме дека Paul Walker беше човек кој неизмерно ги сакаше автомобилите – тоа можеше да се види и преку неговиот ентузијазам за Fast & Furious филмовите – но не знаевме дека Paul Walker и Roger Rodas поседувале толку многу прекрасни автомобили – во колекцијата ќе забележите некои навистина ретки примероци!Алфа и Омега на CARclub. Играчките остануваат, само стануваат поскапи.