Утринска Гимнастика: Перфекција од Forgiato – CARclub.mk | #1 за Автомобилите full screen background image
Search

Утринска Гимнастика: Перфекција од Forgiato

Американскиот производител на фелни Forgiato објави промотивно видео кое го прикажува процесот на дизајнирање и производство на нивните модели.

За дополнително зачинување на видеото, во главна улога на работник е ставена прекрасната манекенка Сара Стејџ, која со сигурност ќе го привлече и задржи вашето внимание. Погледнете за што се работи и уживајте!Отсекогаш Филип се интересирал за дизајнот и перформансите на автомобилите, а во срце му лежат легендарните спортски модели со забавен карактер кои можат да ги совладаат свиоците со огромна брзина.