Ова е новиот BMW M4? – CARclub.mk | #1 за Автомобилите full screen background image
Search

Ова е новиот BMW M4?

Иако се очекуваше BMW официјално да го објави новиот BMW M4 Concept во текот на оваа седмица, сепак тоа не се случи. Дали во меѓувреме протече првата фотографија од новиот M4?

Неодамна за прв пат го слушнавме звукот на новиот борец на BMW M Division, но сега можеме да ја пренесеме првата фотографија, благодарение на нашите колеги од Auto55.be. Немаме никакви дополнителни информации, но ова е новитет кој не сакаме да го пропуштиме!Алфа и Омега на CARclub. Играчките остануваат, само стануваат поскапи.