Утринска Гимнастика: Need for Speed: Rivals – CARclub.mk | #1 за Автомобилите full screen background image
Search

Утринска Гимнастика: Need for Speed: Rivals

Најновата игра во серијалот Need for Speed го носи името Rivals, а утрово го започнуваме со две видеа од насловот кој сигурно ќе биде популарен.

Ова е дваесетта игра во серијалот Need for Speed и според EA Games е духовен наследник на Need for Speed: High Stakes од сега веќе далечната 1999-та година. Но, да не должиме многу, погледнете го трејлерот, како и видеото од самата игра.Алфа и Омега на CARclub. Играчките остануваат, само стануваат поскапи.