Утре ќе се одржи седмата изложба на Олдтајмери во Скопје! – CARclub.mk | #1 за Автомобилите full screen background image
Search

Утре ќе се одржи седмата изложба на Олдтајмери во Скопје!

Утре, на 15ти Јуни, ќе се одржи седмата традиционална изложба на историски возила во Скопје!

АМК Jeep Rally Sport во соработка со TOYOTA Авто Центар ја највуваат седмата по ред изложба на историски возила, односно олдтајмери. Изложбата ќе се одржи утре, Сабота, 15и Јуни 2013 на паркинг просторот пред TOYOTA Авто Центар во Скопје. Почетокот е во 10:30 часот.

И ние ве покануваме да присуствувате и да ја искористите приликата да видите ретки и интересни возила.Алфа и Омега на CARclub. Играчките остануваат, само стануваат поскапи.