SEAT девојките на Wörthersee 2013! – CARclub.mk | #1 за Автомобилите full screen background image
Search

SEAT девојките на Wörthersee 2013!

Имавме доволно среќа да го уловиме настапот на SEAT девојките на овогодинешниот Wörthersee Treffen. Како тоа изгледаше и звучеше можете да видите низ неколку фотографии и видео!

Убави девојки и одлични автомобили е комбинација од соништата, а токму тоа го најдовме на сцената на SEAT. Ние останавме без зборови, а вам ви препорачуваме да уживате!

Фотографија: Дејан Маликовски

Поддржано од: SEAT МакедонијаАлфа и Омега на CARclub. Играчките остануваат, само стануваат поскапи.