Утринска Гимнастика: Спектакуларен дрифт со Mazda RX-7 – CARclub.mk | #1 за Автомобилите full screen background image
Search

Утринска Гимнастика: Спектакуларен дрифт со Mazda RX-7

Секогаш сме биле убедени дека луѓето во Австралија имаат многу храброст и по сè изгледа, доволно слободно време. Погледнете што се случува кога една монструозна Mazda RX-7 со 750 коњски сили ќе покаже што умее!

Автомобилот има 750 коњски сили, возачот се вика Mike Whiddett – и истиот сосем оправдано го носи прекарот Mad Mike. Уживајте во следните неколку минути!Алфа и Омега на CARclub. Играчките остануваат, само стануваат поскапи.