Погледнете го продолжениот trailer за Fast & Furious 6! – CARclub.mk | #1 за Автомобилите full screen background image
Search

Погледнете го продолжениот trailer за Fast & Furious 6!

Обично не објавуваме ништо за филмови, но ова е еден од оние филмови за кои би направиле исклучок – погледнете ја продолжената најава за најновото продолжение на The Fast & The Furious!

Целиот тим се враќа, овој пат за да запрe меѓународни криминалци и сите пријатели на Доминик Торето да ја добијат својата слобода. Да, приказните во The Fast & The Furious филмовите никогаш не биле наменети за Оскар, но одличната акција и забава, и пред се одличните автомобили се работите за кои ги гледаме овие филмови. Уживајте во неколкуминутното видео и пробајте да ги идентификувате сите автомобили кои се појавуваат.Алфа и Омега на CARclub. Играчките остануваат, само стануваат поскапи.