Утринска гимнастика: Автомобилските реклaми на 2013 Super Bowl – CARclub.mk | #1 за Автомобилите full screen background image
Search

Утринска гимнастика: Автомобилските реклaми на 2013 Super Bowl

Како што знаете, викендов се одржа овогодинешното издание на Super Bowl, а импресиите од овој настан сеуште не стивнуваат.

Но, за нам интересното од Super Bowl не е тоа што Baltimore Ravens победија, туку автомобилските реклами кои секоја година се поинтересни. Да ги погледнеме најинтересните за оваа година.

Нема многу да зборуваме за нив, туку ќе ве оставиме да уживате во најдобрите:

 • Audi – Prom

 • Hyundai – Epic PlayDate

 • Hyundai – Team

 • Hyundai – Stuck

 • Hyundai –  Excited

 • Hyundai – Don`t Tell

 • Jeep – Whole Again

 • KIA – Space Babies

 • KIA – Hotbots

 • Lincoln – Phoenix

 • Lincoln – #SteerTheScript

 • Mercedes Benz – Soul

 • Ram – Farmer

 • Toyota – Wish Granted

 • Volkswagen – Get in. Get HappyВо своите најлуди соништа Димитар вози Ford Fiesta ST, а во реалноста ја обожава својата "нормална" Fiesta. Среќен што е дел од CARclub.