Lexus LS – Официјални фотографии – CARclub.mk | #1 за Автомобилите full screen background image
Search

Lexus LS – Официјални фотографии

Lexus неодамна соопшти дека премиерата на нивната луксузна лимузина ќе биде на 30 Јули во Сан Франциско, но сега неколку дена пред премиерата имаме официјални фотографии!

За жал, иако моментално има повеќе официјални фотографии на Lexus LS, сеуште незнаеме каква ќе биде неговата внатрешност. Но сепак бидејќи се работи за Lexus сигурно нема да бидеме разочарани.

Новата генерација на Lexus LS, најверојатно ќе биде достапна како LS 460, LS 460 F Sport, LS 460 L како и во хибридната верзија LS 600h L.

Сега за сега ќе ве оставиме да поуживате во овие фотографии на новиот Lexus LS, а повеќе детали и фотографии очекуваме веќе во понеделник.Во своите најлуди соништа Димитар вози Ford Fiesta ST, а во реалноста ја обожава својата "нормална" Fiesta. Среќен што е дел од CARclub.