Range Rover Sport Red Ranger by Kahn – CARclub.mk | #1 за Автомобилите full screen background image
Search

Range Rover Sport Red Ranger by Kahn

Тјунерите Kahn покажаа уште една верзија на Range Rover Sport, овој пат со името Red Ranger.

Во оваа верзија Range Rover Sport доби широк бодикит, големи 22-инчни тркала и екслузивна црвена боја. Како што веќе очекуваме од Kahn тркалата се интересни и ненападливи, а ентериерот е одличен. Има и интересни додатоци како LED светла, и други дизајнерски елементи кои живот значат.Алфа и Омега на CARclub. Играчките остануваат, само стануваат поскапи.